Nowy zespół Karkosika

pon, 16 stycznia 2017 godz. 14:42:47 skomentuj drifting

Dawid Karkosik

Po pięciu latach w Budmat Auto Drift Team (wcześniej Budmat Auto RB Team) Dawid Karkosik zmienia team i w sezonie 2017 razem z Pawłem Borkowskim będzie reprezentował barwy Qualitium Team.

-Dziś jest dla mnie wielki dzień… Zmieniam barwy! – napisał na Facebooku Dawid Karkosik. -Niesamowite emocje przy tym towarzyszą; jakby nie było 5 lat w barwach Budmat Auto Drift Team to kawał czasu za który chciałem bardzo podziękować całemu teamowi: zawodnikom – wszystkim z którymi wspólnie tworzyliśmy zespół, menadżerowi, mechanikom, spoterom i wszystkim którzy nam pomagali. Oczywiście największe podziękowania należą się firmie BUDMAT za nieocenione wsparcie, Bogdan dziękuję za wszystko!

-A teraz czas się przywitać, Qualitium Team – mój nowy dom :) Ekscytacja i niecierpliwość to chyba dwa słowa które określają mój stan na dzień dzisiejszy! Razem z Pawłem Borkowskim nie możemy doczekać się wspólnych startów w barwach Qualitiuml! Motywacja do działania 110%, ulepszone samochody, treningi jeszcze raz treningi - to pomysł na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników! Postaram się reprezentować nowy team jak najlepiej potrafię. Pełen nadziei przed 2017, tupię nóżkami. :)

Budmat Auto Drift Team w nadchodzącym sezonie przenosi się za wielką wodę, gdzie Piotr Więcek i James Deane będą startować w Formula Drift.